Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

BATI ANADOLU SAĞLIK VE EĞİTİM KURUMLARI

BASEK, yeni nesil Sağlık Eğitim organizasyonudur. Uzmanlık alanı sadece insana hizmettir.. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında, Eğitim,Turizm ve Gıda alanlarında faaliyet göstermektedir.

Sağlık hizmeti veren kurumlar; Batı Anadolu Central Hospital, Mersinli Batı Anadolu Cerrahi Tıp Merkezi, Mavişehir Batı Anadolu Tıp Merkezi, Bayraklı Görüntüleme Merkezi ve Mobil sağlık hizmetleri Portör tarama ve Batı Anadolu OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi).

Eğitim kurumlarımız:; Batı Anadolu Koleji(Anaokulu,İlkokul,Ortaokul,Anadolu Fen Lisesi),Batı Anadolu Bilim ve Teknoloji Meslek Liseleri(Sağlık Lisesi,Batıjet Havacılık Lisesi,Biyoteknoloji Lisesi,Enerji Lisesi,) ve kurulmakta olan Batı Anadolu Üniversitesi.

Turizmi alanında; İzmir - Çeşme - Çiftlikköy'de Central Park Otel turizm hizmeti vermektedir.Gelecek yıllarda Sağlık Kuruluşlarımızla birlikte sağlık Turizmi alanında faaliyetlerini sürdürecektir..

Gıda Sektöründe, Gediz Kaynak Suları ile faaliyet göstermektedir. DR.Selendi Doğal Maden Suyu ve Sodamax meyve aromalı maden suları üretilmekte ve Türkiye genelinde ağırlıklı olarak hipermarkatlerde,Ortadoğu ve Avrupada pazarlanmaktadır.Gelecekte Dr’s markası Gıda sektöründe güvenilir bir marka olacaktır.
Gürbüz Sağlık Eğitimi Vakfı (GÜRVAK), Tüm birimlerimizin desteğiyle bilimsel araştırmalara katkı, öğrencilere eğitim bursu,hizmet ve hayır işlerinde elinden geldiğince halkımıza destek olmaktadır.

Batı Anadolu OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi), Kurumsal bazda Tüm işletmelerin işyeri sağlık-güvenlik hizmeti ve eğitimlerini vermektedir. Bireysel olarak; Sağlık raporu ,İşe giriş raporu, Ağır ve tehlikeli işler raporu, Portör raporları verilmektedir.

Tüm ticari ve sosyal faaliyetlerimizi GÜRBÜZ HOLDİNG çatısı altında topladık. Çalışmalarımızın Amacı;
Hizmet verdiği kişi ve kuruluşların Maksimum memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla düzenli olarak Hizmet memnuniyet Endeksi çalışmaları yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlar, dışarıdaki gönül elçilerimiz ve kendi çevrelerinde bizim temsilcilerimizdir.Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim kurumları personelinin her biri birer halkla ilişkiler uzmanıdır. Sağlık; Sevgi, Bilgi ve Güvenle kazanılır. Teknoloji hizmet kalitesini, güleryüz ise hasta memnuniyetini arttırır. Halkımıza sunduğumuz sağlık hizmeti, uluslararası bir kurum (URS) tarafından kalite belgesi verilerek her yıl denetlenmektedir. (ISO 9001-2000).

Batı Anadolu Central Hospital, Türkiye'de yurtiçi ve yurtdışı bilimsel tıp dergilerinde 2003-2006 yıllarında en fazla bilimsel yayın yapan özel hastanedir. Batı Anadolu Central Hospital, Ege bölgesinde 2005, 2006 ve 2007'de sağlıkta vergi rekortmeni olmuştur. BASEK, devletimize ve milletimize karşı sorumluluğunun bilincindedir. Tüm Kuruluşlarımız altın madalyalarla ve sayısız Takdirnamelerle ödüllendirilmiştir. Halkımıza faydalı işler yapmayı kendimize amaç edindik. Koşulsuz sevgiden evrensel bilgiye ulaşmak için canla başla çalışıyoruz.

Op.Dr.Özer GÜRBÜZ
BASEK Yön.Kur.Bşk